AUKŠTAGIRĖS KALNAS
slidinėjimo trasa
APIE MUS

Aktyviam poilsiui Aukštagirės slidinėjimo trasoje šaltuoju metų periodu bus paruoštos penkios įvairaus sudėtingumo trasos, kurių ilgiai siekia iki 420m. Į kalną kelia keturi keltuvai, o vaikai ir pradedantieji keliami  multiliftiniu ir linijiniu keltuvu.  Aukštagirės slidinėjimo trasoje yra įrengta sniego gaminimo sistema, kurios pagalba kokybiškas sniegas gaminamas be jokių cheminių ir bakterinių priedų. Tamsiuoju paros metu trasos yra apšviečiamos.

PASLAUGOS
KALNŲ SLIDINĖJIMAS
INSTRUKTORIAI
1 year ago

Džiaugiamės Jūsų sukurta nuostabia pramoga, kuri džiugina įvairaus amžiaus slidininkus. ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
« 2 of 2 »
DARBO LAIKAS

Pirm. – Penkt.

nuo 14h iki 22h

Šešt. ir Šv. dienomis

nuo 10h iki 22h

Sekmadienis

nuo 10h iki 21h

(Didesnei žmonių grupei galima užsisakyti keltuvo paslaugas ir ne darbo metu.)

INSTRUKTORIAI

Jei nori išmokti teisingai slidinėti slidėmis ar čiuožti snieglente, Tavo paslaugoms – mūsų instruktoriai. Prašome prieš atvykstant pas mus laiku susisiekti su instruktoriumi ir susitarti dėl mokymo laiko telefonais: +37068521972 ;+37067746998 . 50 min. trukmės pamoka vienam asmeniui kainuos 25 €.

Vaikų instruktoriai : Justė +37069426504 ; Donatas +37067994774

Prašome gerbti instruktorių ir kitų mokinių laiką! Jei persigalvojai ir nebenori mokytis arba vėluoji, PASKAMBINK IR ATŠAUK pamoką. Jei vėluojama 15 minučių, o instruktorius dėl to neperspėjamas, jis turi teisę susitarti su kitu mokiniu. Dėkojame už supratingumą.

KALNO ISTORIJA

Mišku apaugęs Aukštagirės kalnas stovi Šilalės rajono Bilionių seniūnijos Aukštagirės kaimo teritorijoje. Jo aukštis siekia 215,1 metro. Legenda byloja, kad Aukštagirės kalnas iškilo ten, kur vyžas iškratė ant Bilionių piliakalnio sėdėjęs milžinas. Dar pasakojama, kad ir kalnas, ir greta jo esantis kaimas pavadinimą gavo nuo kažkada čia augusių dangų remiančių, neįžengiamų girių.